اطلاعات کلی درباره شرکت:

شرکت خدمات مديريت بي همتا ( ارائه کننده کليه خدمات صفر تا صد شرکت داري ) با در حدود 25 سال تجربه عملي در ثبت، راه اندازي، مديريت و توسعه همه جانبه شرکت ها، با هدف ارائه کليه خدمات صفر تا صد شرکت داري با تقسيم بندي هاي زير، پا به عرصه وجود گذاشت.

1 – مشاوره تاسيس و در نهايت ارائه کليه خدمات ثبت، تغييرات، برگزاري مجامع و تنظيم صرتجلسات شرکت.

2 – خدمات کلي راه اندازي شرکت، شامل خدمات مختلف طراحي مدل کسب و کار، طراحي استراتژي شرکت، طراحي تبليغات ( لوگو، اوراق اداري، وب سايت، توليد محتوا، مديريت شبکه هاي اجتماي ) و ساير امور مورد نياز

3 – خدمات همکاري در مديريت شرکت نظير ارائه آموزش هاي مورد نياز و ساير خدمات مورد نياز مديران شرکت

4 – خدمات توسعه همه جانبه شرکت ها، نظير اخذ مجوزهاي مورد نياز، باز طراحي مدل کسب و کار، اخراج کارکنان نامناسب و جايگزين کردن نيروهاي جديد بر اساس چارت سازماني، ورود شرکت به وندور ليست مشتريان و غيره

همانطوريکه مشخص است جامعه هدف ما، مالکين شرکت ها (سهامداران، اعضاء، هيئت مديره، مديران) مي باشند و تمامي محصولات و خدمات ما براي اين جامعه طراحي و ارائه خواهد گرديد. متاسفانه هيئت مديره، بازرسين و مديران شرکت ها در زمان تشکيل شرکت ها و يا انتصابشان در جايگاه هاي هيئت مديره، بازرسين و يا مديريت عاملي شرکت، اکثرا توجه خاصي به تکنيک ها و قوانين شرکت داري بر اساس قوانين اساسي، تجارت، مدني، تامين اجتماعي، ماليات و غيره نکرده و دانش خاصي نيز در آن زمينه ها ندارند، بنابراين اين مهم باعث عدم راه اندازي يا نگهداري اصولي شرکت ها شده و همين هست که خيلي از شرکت ها به موفقيت هاي مورد نظرشان نمي رسند و در نهايت، منجر به ايجاد ورشکستگي ها و تعطيلي هاي بسيار شرکت ها مي شود.

از اين رو در جهت رفع چنين مشکل بزرگ و مهمي در سطح کشور، اين شرکت در نظر دارد بتواند با توليد علم و دانش در اين خصوص و قراردادن اين اطلاعات، در اختيار مديران و مالکين محترم، همچنين ارائه خدمات بسيار تخصصي در تمامي زمينه هاي شرکت داري، گامي بزرگ در زمينه تاسيس شرکت هاي موفق يا تبديل شرکت هاي معمولي، به شرکت هاي موفق گام بردارد.

مجموعه خدمات دهندگان ما در اين شرکت، از تيم مستقر فعلي در شرکت، بسياري همکاران پروژه اي و دورکار و بسياري از تيم ها و شرکت هاي تخصصي، در زمينه فعاليت هاي تخصصي تشکيل شده است و مديريت کلي شرکت را شخص آقاي سيد فريد بلادي مؤخر(رئيس هيئت مديره) بر عهده دارد.

در همين جا، ضمن عرض ارادت به تمامي هيئت مديره، بازرسين، مالکين و مديران شرکت ها، اعلام ميدارد ما با تمامي توان تلاش مي کنيم تا موفقيت شما را تضمين کرده و با انتخاب روش هاي درست و کاربردي، شرکتي با سودآوري عالي به طوريکه آرامش مالکين شرکت کاملا محقق شود را برايشان ايجاد نمائيم. خواهشمنديم براي ارتباط با ما راحت باشيد و دل نگراني هاي خود در شرکتتان را در هر زمينه اي با ما در ميان بگذاريد، تا با هم در مورد آنها به بحث بنشينيم و با روشها و ابزار موجودمان و يا با روش ها و ابزاري که براي برطرف کردن آنها، طراحي مي کنيم، نسبت به برطرف کردن آنها اقدام نمائيم.

سيد فريد بلادي مؤخر
رئيس هيئت مديره

 

چرا ما را انتخاب کنید

ارائه فاکتور رسمي

بر اساس ايجاد زير ساخت هاي قانوني شرکت، براي کليه خدمات ارائه شده توسط اين شرکت فاکتور رسمي با ارزش افزوده صادر خواهد شد.

تضمين خدمات

اين شرکت کليه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خود را گارانتي نموده و هر نوع اشتباه از طرف ايشان را مجددا به رايگان انجام خواهد داد.

مسئوليت پذيري

مديريت و کارکنان اين شرکت امور سپرده شده مشتريان خود را با تمام جديت پيگيري کرده و در زمان مقرر به نتيجه خواهند رساند.

شفاف سازي

در راستاي ارائه خدمات شفاف و صادقانه، در ابتداي کار قيمت نهائي خدمات مربوطه در قراردادهاي منعقد شده منعکس خواهد شد.

X