شرکت داری
شعار سال 98

مشاوره شغلی و تحصیلی

اگر به زندگی اکثر آدم های دور و بر خود نگاه کنید، اکثرشان می گویند اگر من الان می خواستم کاری را شروع کنم، قطعا کار فعلی ام را انتخاب نمی کردم و یا می گویند اگر کسی بود که در سن جوانی یا نوجوانی به من مشاوره می داد، الان زندگی من اینطور نمی بود.

 

 

دوستان عزیزم کافی است بدانیم هر یک از ما در زندگی و دنیا فقط و فقط یک بار فرصت زندگی کردن داریم.

 

pic1020

 

بنابراین بیش از هر چیز باید قدر لحظات و هزینه های متحمله آنها را بدانیم. وجود مشاور و مربی در زندگی خیلی تاثیر گذار است. مشاوری که سالهای سال کارها و رشته های مختلفی را تجربه کرده و به قول معروف چهار پیراهن بیشتر از ما پاره کرده باشد. هر یک از ماها در کنار یک مشاور خوب می تواند راه 40 ساله را شاید 4 سال طی کند و در سن کمی که دارد، با استفاده از تجارب مشاور خود، به اندازه سن و عقل مشاور موارد را بداند و طوری عمل کند که به بهترین و زودترین نتیجه برسد.

 

pic1018

 

سن مشاوره از هر زمان می تواند اتفاق بیفتد ولی بهترین سن، سال هفتم مدرسه است. سالی که هم آدمی تا حدودی قوه ادراک و تشخیص پیدا کرده است و هم یک سال بعد می بایست انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان خود را رقم بزند. انتخاب رشته دبیرستانی فرد، شاید به نظر بنده مهمترین انتخاب فرد در طول دوره زندگی وی محسوب می شود.

 

pic1019

 

اگر شما هم تمایل داشتید برای خودتان مشاوره ای انتخاب کنید و تمامی طول زندگی خود را در کنار وی سپری کنید، ما آماده عقد قرارداد مشاوره با شما هستیم. شاید شما در طول یک سال اول چندین جلسه مشاوره و برای سالهای بعد، هرچند سال یک جلسه مشاوره نیاز داشته باشید تا به هدف و جایگاه شغلی و اجتماعی که انتظارش را دارید برسید.

روی ما حساب کنید ...