شرکت داری
شعار سال 98

مدیریت پروژه مشارکتی در طرح های ما

یکی از خدمات و افتخارات ما، کمک به جوانان و متخصصینی است که از نظر توانایی های علمی و تجربی دارای امتیازات ویژه ه ای بوده، اما از نظر تجربه و توان مالی، امکان شروع و ایجاد کار و یا حرفه ای را به تنهائي و برای خود ندارند.

ما در تمامی نقاط کشور و در زمینه هایی که مي تواند برای کل کشور، جذاب باشد، درخواست این عزیزان را پذیرفته و اقدام به برپائي يک شرکت به صورت مشارکتي با اين عزيزان مي نمائيم. در اين صورت براي اينکه شرکت از نظر کلي به صورت درست راه اندازي شود، زير ساخت هاي آن را کاملا بر اساس استاندارد طراحي نموده و قسمت ستادی ( امور اداري، مالي، فن آوري اطلاعات، بازرگاني، حقوقي و ... ) آن شرکت ها را تيم مديريت شرکت هاي مشارکتي ما مديريت نموده و بحث هاي تخصصي را خود فرد متخصص همکار به عهده خواهد گرفت.

 

pic1060

 

همچنين با توجه به نياز يک شرکت حقوقي به يک آدرس و فضاي دفتر برای برگزاري جلسات با مشتري و ديگر امور مورد نياز، از فضاي دفتر اصلی شرکت استفاده مشترک خواهيم داشت تا اينکه شرکت هاي مذکور به درآمد کافي برسند و بعد از به درآمد رسيدن، در صورت تمايل شرکاء، سهام سهم ما به متخصص فروخته شده و مالکيت صد در صدي شرکت را خود به اختيار و تملک خواهد گرفت. و يا اينکه در صورت تمایل شريک، ادامه مشارکت برای هميشه پايدار بوده و بهم نخواهد خورد.

این دوستان، فقط کافی است خودشان از نظر تخصصی، توانایی انجام کارهایی را داشته باشند و فقط به حرفه تخصصی خود بپردازند و به عنوان مدیرعامل شرکت منصوب گشته و در کنار بنده و تيم هاي همراه، اصول مديريت را فرا خواهند گرفت. با توجه به گستره وسیع شبکه نمایندگی کشوری و جذب درخواست های بسیار زیاد، در نظر است این شرکت ها تا شمار حتي 1000 شرکت ادامه يافته و اجرائي گردند. شرکت هاي مشارکتي مورد نظر ما اغلب در زمينه هاي مختلف مالی – اداری – خدماتی – توریسم – غذایی – صنعتی – بازرگانی و غيره، هم به مشتریان مجموعه شرکت داری، هم به شبکه نمایندگی های مجموعه شرکت داری و هم به همدیگر خدمات داده و در چرخه ای که برایشان تعریف می شوند در کمال آرامش به درآمد مطلوب خواهند رسيد. 

 

pic1061

 

این شرکت ها علاوه بر وظایف اولیه محول شده به ایشان و اختصاص تعدادی مشتری ثابت، می توانند خود نیز به توسعه بازار خود اقدام نموده و به آن برسند. زیر ساختهای کلیه نمایندگی ها و شرکت های 1000 گانه، با بهترین و به روز ترین ساختارهای قانونی تهیه و طراحی شده و تمام همت خود را به کار خواهيم بست تا در طول حیات خود با هیچ نوع مشکلات مالی، مالیاتی، بیمه ای، بانکی، اداره کاری و غیره روبرو نگردند. زیر ساختارهای تفریحاتی – ورزش – گردش – تغذیه سالم و دیگر مواردی که برای داشتن یک کار و زندگی موفق برای یک شخص در طول زندگی لازم است، برای این افراد در نظر گرفته و اجرایی خواهد شد.

با ما شرکت داری را تجربه کنید ...