شرکت داری
شعار سال 98

مشاوره خصوصي

دوست عزيزم سلام

از اينکه به وب سايت شرکت داري مراجعه کرده ايد از شما سپاسگذار بوده و از اين بابت به خود مي باليم. ما در زمینه های مختلف مشاوره هاي تحصیلی، مشاوره های شغلی و مشاوره های مدیریت و توسعه شرکت ها با هم به بحث و گفتگو می نشینیم. در این جلسات به سوالات و نگرانی های شما با جان دل گوش می دهیم و یا پاسخ سوالات شما را در همان جلسه به شما عرضه داشته و يا درباره آنها به اندازه کافی مطالعه کرده و پاسخی کامل و جامع به شما ارائه خواهیم نمود.

در جلسه های مشاوره شغلی و تحصیلی به این دلیل که ما فقط یک بار فرصت زندگی کردن داریم و زندگی کوتاه ست، به اين مورد مي پردازم که با توجه به روحیات شما و شرایط و نیازهای کسب و کار و همچنین علائق شما، چه رشته تحصیلی برای شما بهترین است و با توجه به هر رشته تحصیلی که انتخاب می کنید، بهترین جایگاه شغلی چيست و چطور باید به آن جایگاه رسید بحث و برنامه ریزی انجام می دهیم و در نهایت برای سال های متمادی در کنار شما قرار خواهیم گرفت و موارد مرتبط را به شما اعلام خواهیم کرد تا به جایگاه ویژه مورد نظر خود دست یابی پیدا کنید. 

درجلسه مشاوره شرکت داری نيز، در مورد موارد مورد نياز شما در زمينه هاي مختلف امکان سنجي، تصميم گيري، راه اندازي، مديريت، تغييرات و توسعه شرکت، به عهده گرفتن امور مختلف اجرائي و مورد نياز شما و هر آنچه دغدغه ذهني شما کار آفرينان و يا مديران محترم شرکت هاست، به گفتگو مي نشينيم.

طبيعتا در طول 25 سال تجربه کاري اينجانب و ديگر همکارانم، ايده هائي خلق شده است، برخي از آنها رها شده و برخي به واقعيت و کار تبديل شده است، برخي از آنها با شکست و برخي با موفقيت روبرو بوده است، برخي شرکت هائي ثبت و راه اندازي شده و در راستاي توسعه به مشکلات و محدوديت هائي منجر شده است که کار ما را به عقب انداخته و يا فرصتي از دست ما رفته است، برخي امکانات و ابزار و تجهيزاتي خريداري شده است که در زمان کار متوجه اشتباه در انتخابمان شده ايم و دوباره مجبور به هزينه کردن و خريد مجدد آنها شده ايم، تجارب تلخ و شيرين بسياري را تجربه کرده ايم، تجاربي که شخص شما به هر جهت ممکن است برخي  آنها را تجربه نکرده باشيد و در اختيار گذاشتن اين تجارب مي تواند براي شما بسيار مفيد و ارزشمند باشد

دیگر موضوعاتي که در جلسه مشاوره مي توانيم در خصوص آنها صحبت کنيم، موضوعاتي در خصوص موارد مختلف زير و يا سوالات خاص شما مي توانند باشند : 

بررسي ايده هاي شما براي شروع فعاليت تجاري و تعيين اينکه آيا براي انجام آنها نياز به ثبت و راه اندازي شرکت داريد يا بدون راه اندازي و ثبت شرکت نيز مي شود به انجام آنها مبادرت ورزيد؟

بررسي انواع شرکت ها و تعيين بهترين نوع شرکت براي ثبت و راه اندازي با توجه به اهداف و امکانات شما

راهنمائي براي ثبت شرکت 

توصيه هاي لازم در خصوص نحوه شروع فعاليت با کمترين هزينه و بيشترين بهره وري

نحوه چيدمان نيروهاي تمام وقت، پاره وقت و پروژه اي و استخدام و عقد قراردادهاي کاري با آنها جهت شروع کارهاي شرکت شما بطوريکه کمترين هزينه به شما اعمال شود.  

توضيحات کلي در خصوص نحوه ايجاد استراتژي شرکت و نگارش خط مشي ها و روش هاي اجرائي شدن و گردش کار امور مختلف شرکت.  

توضيح روش هاي ثبت درخواست ها و چگونگي ثبت و پاسخ دادن به آنها.

چگونگي تشکيل پرونده بانکي جهت شروع کار و احتمالا دريافت ضمانتنامه ها و تسهيلات.

چگونگي ثبت پرونده هاي مالياتي و تامين اجتماعي به طوريکه بعدها به دليل اشتباه شما در اين فرآيند خساراتي به شرکت وارد نيايد.

چگونگي خريد تجهيزات مناسب و راه اندازي کامل شرکت.

چگونگي مختصري از نوع تبليغات و روش هاي بازاريابي محصولات و خدمات شما براي آغاز کارها.

صحبت در اين خصوص که براي ايجاد تغييرات در تخصص و يا شرکت خود چه فعاليت هائي بايد انجام دهيد.

ديگر امور با توجه به صحبت هاي مطرح شده در جلسه اول براي شرکت.

صحبت و تسهيل نحوه اخذ رتبه ها، مجوزها، گواهينامه ها، تسهيلات دولتي مالي و غير مالي و ديگر عناويني از اين دست.

هزينه جلسه اول جهت درک سوالات و نیازهای شما کاملا رایگان بوده و هزینه خدمات قابل ارائه پس از تشخیص موضوع، متعاقبا خدمت شما عزيزان اعلام می شود و پس از کسب توافق طرفین، نسبت به ارائه خدمات مورد نیازتان اقدام خواهیم نمود.   

براي شرکت در جلسات خصوصي با تلفن هاي دفتر، داخلي اپراتور تماس گرفته و پس از تعيين وقت جلسه، در زمان مقرر حضور بهم رسانيد.

تلفن هاي تماس : 44872484  44841229  021