شرکت داری
شعار سال 98

راه اندازی صفر تا صدی شرکت ها

همه ما و شما وقتی تصمیم به تاسیس یک شرکت می گیریم، نسبت به ثبت یک شرکت اقدام می کنیم و احتمالا بعد از آن دفتر یا مکانی را برای آن در نظر می گیریم و شروع به خریدن میز و صندلی و کامپیوتر و سایر لوازم و تجهیزات کرده و نفراتی را جذب می کنیم تا به کار ما جان دهند.

احتمالا اگر برای بار اول باشد که اینکار را می کنیم تصمیم هایی که برای نوع شرکت که سهامی خاص باشد یا مسئولیت محدود یا هر نوع دیگر شرکت را چون اطلاعی در آن خصوص نداریم ممکن است اشتباه بگیریم و یا حتی ممکن است شانسی درست دربیاید. ممکن است کامپیوتر و چاپگر اصلا آن چیزی نباشد که بعد ها به نتیجه می رسیم که باید باشد و یا شاید اندازه میزو صندلی درست نباشد و باعث کمر درد بشود و خیلی موارد از این دست.

 

pic1027

 

در این سرویس ما از ابتدا در کنار شما هستیم. مشاوره لازم در خصوص اینکه چه نوع شرکتی را انتخاب کنید و نحوه چیدمان دفتر و نوع کالاها که چه باشد و چه نفراتی را که واقعا بدرد کار ما بخورند استخدام کنیم. برای شرکت لوگو را طراحی می کنیم، اوراق اداری و فرم ها و قراردادها را درست کرده و رزومه ای برای شرکت درست کنیم. محتواهایی برای وب سایت بنویسیم و کلی کار مورد نیاز دیگر را انجام دهیم تا به اولین پروژه برسیم. نامه های معرفی نامه را آماده کرده و کارهای بازاریابی تا ورود اولین مشتری را ادامه دهیم و پس از آن شرکت را به شما تحویل دهیم.

 

pic1028

 

شاید برخی از مدیران هم خودشان این موارد را به خوبی بلد باشند. اما وقت آن را نداشته باشند که به این موارد مبتدی و البته مهم و اساسی (زیر ساختارها) بپردازند. در صورتیکه زیر ساختهای شرکت به خوبی طراحی و اجرا شوند در سال های بعد به هیچ مشکلی از نظر مالیات، بیمه، اخراج و خسارات کارگری و صدمات دیگر برای شرکت پیش نخواهد آمد.

با ما شرکت داری را تجربه کنید ...