شرکت داری
شعار سال 98

معرفی کلی شرکت داری

 

مجموعه شرکت داری، متشکل از شخص سيد فريد بلادي موخر به عنوان مدير مسئول و تعداد بسياري از افراد و شرکت هاي توليدي، بازرگاني، خدماتي است که به منظور تسهيل در امور شرکت داري مديران و مالکين شرکت ها تشکيل و شروع به کار نموده است.

 

 

معمولا در اکثر کشورها، شرکت ها توسط يک يا چند متخصص در زمينه هاي تخصصي مانند تعمير و نگهداري هواپيما، ساخت توربين، توليد مواد غذائي ، بازرگاني و غيره تشکيل گرديده و اداره مي شود. اما همانطوريکه آگاهيد شرکت داری، مقوله اي بسيار فراگيرتر از انجام آن دسته امور تخصصي است که شرکت بدان منظور تاسيس شده است.

             شرکت داري علاوه بر بحث تخصص اصلي شرکت، که اين بخش بخش درآمدزاي شرکت نيز مي باشد، از بخش ديگري هم تشکيل شده است که مي بايست به امور مختلف اداري، مالي، حقوقي، مالياتي، بيمه اي، خدماتي، بازرگاني، بازاريابي، فروش، فن آوري اطلاعات که از نظر بنده امور ستادي شرکت را تشکيل مي دهد، بپردازد.

pic1001

 

معمولا مديران و مالکين شرکت ها همانطوريکه پيشتر نيز عرض کردم در زمينه تخصصي و توان خود اقدام به ثبت شرکت نموده اند و ممکن است در زمينه امور ستادي شرکت، تبحر و تخصص خاصي نداشته باشند. از آنجائيکه امور ستادي شرکت ها نيز بسيار مهم و حائز اهميت هستند، بايد به صورت ويژه به آنها پرداخت وگرنه ممکن است خسارات سنگيني را براي هر شرکتي به بار آورد.

از آنجائيکه آموزش هاي خاصي براي افرادي که بتوانند مجموعه امور ستادي را به طور کامل مديريت نمايند در کشور وجود ندارد، با توجه به حدود 25 سال تجربه شرکت داري اينجانب، مدير مسئول مجموعه شرکت داري، تصميم گرفتم اين سامانه را راه اندازي نمايم تا در کنار کليه مديران و مالکين شرکت هاي سراسر کشور قرار گرفته و به آنها در زمينه امور ستادي، مشاوره داده و يا فرامين مورد نياز آنها را اجرا نمايد.

بحثي که ممکن است مورد سوال عزيزان قرار بگيرد اين هست که ما چگونه مي توانيم به کليه امور ستادي مورد نياز شرکت هاي بسياري در سراسر کشور بپردازيم؟

و پاسخ اينجاست که:

              مجموعه شرکت داري متشکل از 1200 نماينده در سراسر کشور، با عنوان فرمانداران اقتصادي منطقه و شهر خود بوده که مرتبا در زمينه امور ستادي آموزش هاي لازم را خواهند ديد و حکم بازوان مشاوره و نظارتي مجموعه را به عهده خواهند داشت و در حدود 1000 يا تعداد بيشتري شرکت همکار در تهران و ساير شهرستانها، که به عنوان شرکت هاي خدماتي در حال شکل گيري بوده و به عنوان بازوان اجرائي مجموعه عهده دار وظايف مربوطه و تحت نظارت مستقيم مديريت مجموعه و فرمانداران اقتصادي ما خواهند بود.

 pic1002

 

محصولات و خدمات ما شامل ( مشاوره، خدمات و محصولات و آموزش ) در منوهاي مختلف وب سايت به خوبي توضيح داده شده است و مرتبا از راههاي مختلف، اطلاعات کاملتر و به روزتري خدمت شما مشتريان عزيز ارائه خواهد شد. شما مي توانيد براي دريافت خدمات مربوطه به نمايندگي منطقه يا شهر خود مراجعه نموده و از خدمات مجموعه، به طور کامل استفاده نمائيد.

 

 pic1003

 
 
در صورت برونسپاري خدمات ستادي خود، به مجموعه شرکت داري ( که با تشکل شکل گرفته، کاملا در اين زمينه تخصص و تبحر لازم را داراست ) مي توانيد بدون هيچگونه دغدغه اي ، صرفا به تفکر و اقدام در زمينه امور تخصصي شرکتتان پرداخته و درآمدتان را روز به روز افزايش دهيد.
 
با ما شرکت داری را تجربه کنید...