شرکت داری
شعار سال 98

ارائه طرح درآمد زا و مشارکت با ما

یکی از خدمات و افتخارات ما، کمک به جوانان و متخصصینی است که از نظر توانایی های علمی و تجربی دارای امتیازات ویژه های هستند ولی از نظر مالی، توان ایجاد کار و یا حرفه ای را برای خود ندارند.

ما در تمامی زمینه های مورد نیاز کشور، درخواست این عزیزان را در صورت موجه بودن طرح های ارائه شده آنها پذیرفته و به صورت مشارکت با ایشان اقدام به ثبت و راه اندازی شرکت های مشارکتی می کنیم. مدیریت ستادی آن شرکت ها، فضای مورد نیاز اولیه تا به استقلال رسیدن را در اختیارشان قرار می دهیم و مدیریت شرکت داری آنها را به طور کامل توسط همین گروه از شرکت های 1000 گانه انجام خواهیم داد.

 

 pic1057

 

این دوستان، فقط کافی است خودشان از نظر تخصصی توانایی انجام کارهایی را داشته باشند و فقط به حرفه تخصصی خود بپردازند و به عنوان مدیرعامل شرکت محسوب گردند. با توجه به گستره وسیع شبکه نمایندگی کشوری و جذب درخواست های بسیار زیاد، در نظر است این شرکت های 1000 گانه در زمینه های مختلف مالی – اداری – خدماتی – توریسم – غذایی – صنعتی – بازرگانی هم به مشتریان مجموعه شرکت داری، هم به شبکه نمایندگی های مجموعه شرکت داری و هم به همدیگر خدمات داده و در چرخه ای که برایشان تعریف می شوند در کمال آرامش به درآمد مطلوب برسند.

 

 pic1058

 

این شرکت ها علاوه بر وظایف اولیه محول شده به ایشان و اختصاص تعدادی مشتری ثابت، می توانند خود نیز به توسعه بازار خود اقدام نموده و به آن برسند. زیر ساختهای کلیه نمایندگی ها و شرکت های 1000 گانه، با بهترین و به روز ترین ساختارهای قانونی تهیه و طراحی شده و در طول حیات خود با هیچ نوع مشکلات تامین مالی، مالیاتی، بیمه ای، بانکی، اداره کاری و غیره روبرو نخواهند شد. زیر ساختارهای تفریحاتی – ورزش – گردش – تغذیه سالم و دیگر مواردی که برای داشتن یک کار و زندگی موفق برای یک شخص در طول زندگی لازم است، برای این افراد در نظر گرفته و اجرایی خواهد شد.

با ما شرکت داری را تجربه کنید ...